- Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5.
Čtvrtek 11.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Oktopus (2/13)
00:40Správy RTVS "N"
01:45Počasie
02:40Miesto zločinu Ostrava (1/13)
02:50Správy RTVS "N"
03:55Postav dom, zasaď strom
04:45Dámsky klub
05:30Ranné správy RTVS
07:00Bez batožiny
08:30Detektívi zo severu V (2/16)
09:00Na krok od neba
10:00Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
13:55Zdravá maškrta
14:40Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Bez batožiny
16:35Detektívi zo severu V (3/16)
17:00Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Hit roka
20:30Lekárka z ostrova (4/6)
21:40Columbo
23:10Správy RTVS
00:45Góly - body - sekundy
01:10Počasie
01:25Vraždy v Blois
01:35Don Matteo
03:10Správy RTVS
04:15Góly - body - sekundy
04:40Správy RTVS "N"
00:10Hírek
01:00Zázračný miniateliér
06:00Ja a moja rodina
06:05Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:25Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Bella a Sebastián
07:00Bella a Sebastián
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Rómsky magazín
08:05Vnímanie
08:30Regina
09:00Mesto Anatol (3/3)
09:55Obedníček
11:30Píkova zoo
11:35Pa a Pi "N"
11:40Trpaslíci
11:50Živá panoráma
12:00Do kríža
12:30Moja misia
13:20Dokážeme ochladiť planétu?
14:10Záchrana raja (5/6)
15:00Cesty za umením
15:55Regina
16:30Retro noviny
17:30Hľadanie stratených svetov
17:55Večerníček
18:30Píkova zoo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:40Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
18:55Bella a Sebastián
19:10Bella a Sebastián
19:20Ja a moja rodina
19:35Zázračný miniateliér
19:45Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:07Moja diagnóza
20:10Veľký Buster
20:40SK dejiny
22:20Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:15Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:40Správy RTVS „N“ "N"
00:05Hírek
01:00Mentalista (11)
00:50Mentalista (12)
01:50Policie Modrava III (7)
02:30Susedské prípady
03:30Rodinné prípady
04:20Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože III
08:25Mama na prenájom III (66)
09:50Rodinné prípady
10:50Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista (13)
12:50Mentalista (14)
13:50Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (67)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Dunaj, k vašim službám V (23)
20:30Policie Modrava III (8)
21:55Špecialisti V (40)
23:10Mentalista (13)
00:20Mentalista (14)
01:15Policie Modrava III (8)
02:15Susedské prípady
03:25Rodinné prípady
04:15Myšlienky vraha VI (12)
00:30Riskuj!
01:30Krimi
02:05Vytoč môjho agenta (4)
02:35Bez servítky
03:45Noviny TV JOJ
04:50Krimi
05:40Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Súdna sieň
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami VI (4/21)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Nemocnica
20:409-1-1 (1/18)
21:509-1-1 (2/18)
22:45Moja prvá dovolenka (5)
23:45Myšlienky vraha VI (13)
00:50Riskuj!
01:45Krimi
02:25Nemocnica
02:50Bez servítky
03:45Noviny TV JOJ
04:50Profesionáli VIII (18)
00:35Mafstory IV (31)
01:30It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:25Chlpatí šampióni II
02:45Tajomstvá úchvatných záhrad
03:45Haló
04:25Bez servítky
05:00Nákupné maniačky
06:10Letecké katastrofy
07:35Vojna aukcií
08:40Vražedné čísla (15)
09:30Vražedné čísla (16)
10:30Riskuj!
11:30Extrémne prípady
12:55Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
14:05Policajti v akcii
15:05Prípravný zápas: Slovensko - Švajčiarsko
16:10Profesionáli II
19:35Sahara
20:30Tú starú treba zabiť!
23:10Profesionáli II (15)
01:00Mafstory IV (32)
01:55It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:40Chlpatí šampióni II
03:00Tajomstvá úchvatných záhrad
04:00Bez servítky
04:40Ordinace v růžové zahradě 2 (807)
00:40Ordinace v růžové zahradě 2 (808)
01:45Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:45Snídaně
03:30Riskuj!
04:35Kolotoč
05:25Snídaně
05:55Babicovy dobroty VIII
08:40Ulice (4678)
08:55Utajený šéf
09:45Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:30Tescoma s chutí
12:55Specialisté (218)
13:05Ulice (3049)
14:00Ordinace v růžové zahradě 2 (808)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (809)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4679)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (70)
20:20Atentát (10)
21:40Život ve hvězdách
22:45Víkend
23:05Ulice (3049)
23:35Ordinace v růžové zahradě 2 (808)
00:20Ordinace v růžové zahradě 2 (809)
01:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:25Snídaně
03:15Čtveráci
04:00Riskuj!
04:35Nedodržaný sľub (99)
00:05Nedodržaný sľub (100)
01:05S hlavou v oblakoch (61)
01:50S hlavou v oblakoch (62)
02:35Reflex
03:20Smotánka
04:00Adela show
05:00Druhý dych (49)
06:00Túžba tela (13)
06:40Túžba tela (14)
07:25Krok za krokom III (13)
08:20Krok za krokom III (14)
09:05Chicago Fire V (9)
09:50S hlavou v oblakoch (63)
10:50S hlavou v oblakoch (64)
11:45Chlapi neplačú IV (91)
12:45Nedodržaný sľub (99)
14:00Nedodržaný sľub (100)
15:10Túžba tela (15)
16:05Túžba tela (16)
17:05Chicago Fire V (10)
18:00Nedodržaný sľub (101)
19:00Nedodržaný sľub (102)
20:00Krok za krokom III (15)
21:05Krok za krokom III (16)
21:35Priatelia II (20)
22:05Priatelia II (21)
22:35New Amsterdam IV (14)
23:05Nedodržaný sľub (101)
00:05Nedodržaný sľub (102)
01:05S hlavou v oblakoch (63)
01:50S hlavou v oblakoch (64)
02:40Reflex
03:20Smotánka
04:00Show Jana Krause
00:05Prostřeno!
01:05Slunečná (156)
01:50Modrý kód (174)
02:55Přístav II (18)
03:50Nikdo není dokonalý
04:50Receptář prima nápadů
06:10Vychytávky Ládi Hrušky
06:45Show Jana Krause
07:15Slunečná (157)
08:05Modrý kód (175)
09:25Show Jana Krause
10:50Přístav II (19)
11:55Slunečná (158)
13:05Modrý kód (176)
14:30Nikdo není dokonalý
15:45Prostřeno!
16:50Show Jana Krause
17:50Polda VI (8)
18:55Ano, šéfe!
20:15Zoo (190)
21:25Receptář prima nápadů
22:50Vychytávky Ládi Hrušky
23:35Show Jana Krause
00:10Prostřeno!
01:15Slunečná (157)
01:55Modrý kód (175)
02:55Přístav II (19)
03:55Nikdo není dokonalý
04:55Dajto v pokri z Card Casina
01:20Športové noviny
01:40Susedia
01:50Silvánovci
02:20Susedia
03:35Oggy a šváby
04:10Bernieho dobrodružstvá
05:00Zig a Sharko
05:05Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:50Partička
08:50Dva a pol chlapa III (11)
10:10Dva a pol chlapa III (12)
10:30M*A*S*H (15)
11:05M*A*S*H (16)
11:30Dva a pol chlapa III (13)
12:10Dva a pol chlapa III (14)
12:40Teória veľkého tresku XI (16)
13:00Teória veľkého tresku XI (17)
13:25Teória veľkého tresku XI (18)
13:50Teória veľkého tresku XI (19)
14:20Teória veľkého tresku XI (20)
14:50Teória veľkého tresku XI (21)
15:15Priatelia II (18)
15:45Priatelia II (19)
16:15Dva a pol chlapa III (15)
16:45Dva a pol chlapa III (16)
17:15M*A*S*H (17)
17:45M*A*S*H (18)
18:15Mladý Sheldon II (3)
18:50Mladý Sheldon II (4)
19:15Susedia
19:40KENO 10 + Keno Joker
20:25Spider-Man
20:30Swordfish: Operácia Haker
23:00Góóól!
00:50Športové noviny
01:25Susedia
01:35Silvánovci
02:10Susedia
03:30Oggy a šváby
04:05Bernieho dobrodružstvá
04:55Špecialisti: Prví na mieste vraždy (7)
00:00Policajti v akcii
01:05Myšlienky vraha VI (11)
02:35Špecialisti: Prví na mieste vraždy (7)
03:15Súdna sieň
04:05Prvé oddelenie
04:45Diagnóza: Vražda VII (13)
05:30Diagnóza: Vražda VII (14)
06:10Súdna sieň
06:55Prvé oddelenie
08:00Vraždy v Midsomeri XVIII (4)
09:10Diagnóza: Vražda VII (15)
11:35Diagnóza: Vražda VII (16)
12:45Dr. House VI (1/22)
13:55Dr. House VI (2/22)
14:55Vraždy v Midsomeri XVIII (5)
15:55Vražedné čísla II (4)
18:00Vražedné čísla II (5)
19:05Dr. House VI (3/22)
20:10Dr. House VI (4/22)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami VI (4/21)
22:00Súkromné očko III (8)
23:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy (8)
00:00Policajti v akcii
01:00Myšlienky vraha VI (12)
01:45Špecialisti: Prví na mieste vraždy (8)
02:25Súdna sieň
03:15Súdna sieň
03:55Prvé oddelenie
04:50Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Ranné správy
07:00Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Investujeme
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30Správy
13:00Biznis
13:30Správy
14:00Štúdio TA3
14:30Správy
15:00Štúdio TA3
15:30Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Zdravie na TA3
17:30Štúdio TA3
18:00Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Motoring
20:30Správy
21:00Biznis
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Správy zo Svätej zeme
01:45Vaticano
02:05Gréckokatolícky magazín
02:35Svedectvo
02:50Hodina milosrdenstva
03:00U Nikodéma
03:25Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Týždeň s ...
07:40Ruženec
07:50Ovocie koncilu
08:30A teraz čo?
08:50Posvätné miesta kresťanskej viery
08:55Fulton Sheen: Sledujte toho biskupa!
09:25Krátke správy
10:00Správy zo Svätej zeme
10:20vKontexte
10:45Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:00Ruženec
12:30Jeden na jedného
13:05Tajomstvá Vatikánu
13:20Pod sudánskym slnkom
13:50Moja misia - magazín
14:25Hodina milosrdenstva
15:00Prehľad katolíckych periodík
15:15Ruženec z Lúrd
15:30Vaticano
16:10Gréckokatolícky magazín
16:40Fara v meste
17:00Doma je doma
17:30Prehľad katolíckych periodík
18:15Svätá omša zblízka
18:20Spojení vierou
18:30Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00Adorácia
20:20Medzi nebom a zemou
21:10Na ceste v rodine
22:00V škole Ducha
22:30Doma je doma
23:00Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05U Nikodéma
00:35Ruženec
01:30Jeden na jedného
02:00Gréckokatolícky magazín
02:10Eden
02:25Zabudnuté poklady
02:45Hodina milosrdenstva
03:00Medzi nebom a zemou
03:25Peter medzi nami
04:05Ruženec
04:30More v mojom srdci
00:15Panstvo Downton II
01:05Kde bol?!
02:15Móda&Design
03:10Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Naša drahá materinská reč
04:55Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:56Každodenný
05:58Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:45Slovenski utrinki
06:49Kvarteto
07:15Báseň pre každého
07:40Na lesných cestách
07:45Na želanie!
08:10Báseň pre každého
08:35Báseň pre každého
08:40Búrlivé víno
08:45Rodinný priateľ
09:35Báseň pre každého
10:00Minútové správy
10:04Predpoveď počasia
10:05Trochu slniečka
10:06Rodinný priateľ
11:00Báseň pre každého
11:45Sny Akiru Kurosawu
11:55Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:49Petőfi 200 – Báseň pre každého
12:55Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:45Báseň pre každého
14:35Svet je jeden prestretý stôl
14:40Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:30Predpoveď počasia
15:31Na želanie!
15:32Kabelka
16:00Šťastná minúta
16:45Cvičenie mozgu
17:00Strážcovia chutí
17:20Báseň pre každého
17:50Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Petőfi 200 – Báseň pre každého
18:45Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:30Búrlivé víno
19:45Fábry
20:45Šampióni
22:05Keno
00:00Predpoveď počasia
00:01Päť kontinentov
00:04More v mojom srdci
00:30Panstvo Downton II
01:10Kde bol?!
02:00Zimná Mátra
02:50Móda&Design
03:15Kronika Maďarska
03:40Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Únia 27
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Živá cirkev Si doma!
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Šanca Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Únia 27 Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30Modrá planéta Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Sestričky IV
00:45Aj múdry schybí
01:35Partička
02:25Susedské prípady
03:30Rodinné prípady
04:20Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Na nože III
08:25Svokra
09:50Rodinné prípady
10:50Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:50V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:50Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Susedia
20:30Susedia
21:10Svadba na prvý pohľad III
21:55Svadba na prvý pohľad - Stále spolu
23:10Sestričky IV
00:15Aj múdry schybí
01:10Partička
02:40Susedské prípady
03:25Rodinné prípady
04:15V sedmém nebi
00:35Policisté v akci
02:10Noviny
02:55Soudní síň
03:30Krimi
04:15Noviny
04:40Krimi
05:10Noviny
05:35V sedmém nebi
06:05Soudní síň
08:00Soudní síň
09:00Aféry 2
10:05První oddělení
11:00Soudní síň - cz
11:55Soudní síň
12:45Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:50Aféry 2
15:50Soudní síň
16:50Soudní síň
17:50Krimi
19:00Noviny
19:3030 případů majora Zemana (11)
20:20Dobrá čtvrť (8)
22:00Aféry 2
23:10V sedmém nebi
00:10Policisté v akci
01:45Krimi
02:25Soudní síň
02:50Soudní síň
03:35Krimi
04:25Noviny
04:45